Mehrsprachig aufwachsen

Forum Mehrsprachig aufwachsen

@emres burada misin?

Thema: @emres burada misin?

hallo anett,seni öbür forum da gördüm. nasilsin? küstün sen bana? cok zaman haberim yok senden...(senin mail adress kayip oldu, bir aydan beri bizim telefon ve internet kapalidi, yazdim sana, ama aldin bilmiyorum)bol bol selam, camille

Mitglied inaktiv - 26.09.2007, 12:06

Antwort auf diesen Beitrag

hayir, öyle bir mesaj senden almadim. yoksa burada en azindan haber vericektim. ben sana mail gönderdim de cevap gelmedi. yanlislik mi var? ne sen bana, ne ben sana mi gönderebiliyorum. adressimi bir daha birakiyim burada, belki bu sefer olur. hadi öptüm seni. sen bana mesaj göndermek istemiyon diye düsündüm. sizin internetiniz acildi mi yine?

Mitglied inaktiv - 26.09.2007, 22:06

Antwort auf diesen Beitrag

merhaba emres, senden mesaj aldim sevindim, hayir, sana yazmak istiyorum. ikinci mail arkadas'tan gönderdim, belki bir yanlisik varmis. simdi bizim internet acik, allaha sükür!!!bir ay kapalidi cünkü alice hansenet bir sey yanlis anladi.benim adres:Sen.Kathrin@web.de senin ne? emre nasil? anna iyi, simdi aycaga gitti onun icin her sey biraz daha zor... senin cevap bekliyorum, sen senin adres veriyorsun sana mail yaziyorum. öptüm.kathrin

Mitglied inaktiv - 27.09.2007, 14:32