Mehrsprachig aufwachsen

Forum Mehrsprachig aufwachsen

@dilekim

Thema: @dilekim

Selam canim, ya kusura bakma, seni unutmadim hep aklimdasin ama bi türlü firsat bulamiyorum. Bebegim beni deli ediyor, biliyosun, mama icmiyorya. Simdi agzi iyilesti, gene icmiyor. Bir agliyor bir agliyor, felegimizi sasirtiyor. Siseleri degistirdik, saugermarke degistirdik, saugergröße degistirdik, mamayi degistirdik, problem hep ayni kardesim. Bir türlü cözemiyoruz. Dün aksam acayip höhepunktu yasadik, ben esim ve onun annesi, voll gestresst bir görseydin. Sonunda benim sinirler bosaldi, bi yanda koray agliyor bi yanda ben. Cocuk bi saat agladiktan sonra, sanki bisey yokmus gibi mamayi bi güzel yedi, sonra bi yatti tam 4 saat. Ya simdi gelde anla. Neyse sikmayim seni. Umarim sen iyilesmissindir ve Safiye iyidir. Onun o kücük ayaklarini yerim ben, disi daha cikmadi degilmi ? Hadi kendinize cok iyi bakin, size iyi hafta sonlari, Sevgiler Güler

Mitglied inaktiv - 21.05.2005, 15:19

Antwort auf diesen Beitrag

merhaba canim bukadar strese sokma kendini.senin anlattiklarin cok normal.bizim kizimizdada yasadik bunlari.düüsn cocuk 9 ay karninda korunan bir cevre icinde kaldi karanlik sicacik yemesi icmesi sevilmesi problemsiz bi sekilde.simdi bebk yeni bir hayata mamya yemeye icmeye strese alisacak.bu bir,sonra mam yememesi ve aglayip feleginizi sasirtmasi karin agrisindan olabilir.babies haben in den ersten 3 monate oft koliken bauchschmerzen durch Blähungen.en iyisi bir kirschkernkissen karnina koy mikriwelleda 30 saniye isitip sonra babyfenchelteeye alistir ve karnin yavasca ov gecmeszse cok SIK olmadan 15 damla sab simplex ver.bak canim faydasini en kisa zamanda görürsün.dert etme senin üzüntün ve stresini cocuk hisediyor ve onu bu durumdan cikarmak daha zor olur. safiyeceik yerde ayatip cirlayip duruyor benimle konusmak istiyor ilgi istiyor.koray 4 aylik olsun onun bu durumlari seni öyle mutlu ederki saglikli ömürler versin ALLAH cümlesine.yok dis daha bir türlü cikmadi yeri belli ama. ve unutmadan mamayi birden degistirme cocuklar bunu hic sevmez .yeni mamayi ara sira ver eskisini de ver taki eskiyi kesip yeniye tamamen gecenede dek bu da karin agrisi yapar.hangi mamayi kullaniyorsun sen? safiyecik sana gülücük yolluyor teyzesi.korayi öp benim icin sevgiler kendinize dikkat edin bir daha görüsmek üzere dilek

Mitglied inaktiv - 21.05.2005, 18:46