Mehrsprachig aufwachsen

Forum Mehrsprachig aufwachsen

@arda

Thema: @arda

selam canim yine bi hafta sonu gecti.cok ilgincti.neyse bunu sonra yazarim.ya iste bebkler böyle uafacik tefecikler ve yazik istiraplar cekince insanda bisey yapmayinca üzülüyor.kizimin diis daha cikmadi geveleyip duruyor.ama saglik olsun daha kötü seyler var.mecbur cikacak.merak etme korayciginda agzi bi iyilessin sen o zaman onun mama yemesini bi gör.umarim hafta sonun güzel gecmistir kücük tatli ailenle.dogru erzincanli oldugunu yazmistin sen hatta galiba akrabalarinin istanbulda oldugunu.bense boluluyum ama evlenince esim gibi kirsehirli oldugumu yazmistim galiba.hafta sonuna gelince.cumartesi misafirim vardi güzel gecti.pazar günü kizmla babaannesine gittik onu oraya birakip esimle güzel bir yüzmeye gittik inanirmisin uzun zaman sonra sadece onunla basbasa bir seyler yapmak bana cok iyi geldi.sonra yemekten sonra kizi babaannesinde birakip sinemaya gittik ve sonra eve geldik.kizim ilk defababaannesinde kaldi.bu sabah ise gittim ama ögle yine eve geldim kendimi iyi hisetmedigim icin.üsüttüm galiba .neyse ama güzel bir hafta sonuydu.umarimki seninkide güzel gecmistir gülercigim.korayi benim icin öp .kendinize dikkat edin.kimseyi takmayin önemli olan hep cocougun ve esin bunu hic unutma.sevgiler dilek

Mitglied inaktiv - 16.05.2005, 19:08

Antwort auf diesen Beitrag

Hallo Süsse, Dilek, ilk önce cok gecmis olsun, iysallah iyisindir. Biz iyiyiz, bu saba Koray ilk defa aglamadan mama yedi, ama sabaha kadarda uyumamistik. Neyse, galiba agzi iyi oluyor yavas yavas. Ya, benim hafta sonu nasil gecti, ne bileyim iste geldi gecti. Cumartesi esim bütün gün yoktu, Korayla ikimiz yanlizdik. Esim bana bir araba ariyor, korayla gezelim diye. Baya uzak yerlere kadar gitti enistesiyle, ama alamadan geldiler. Pazar günü esimle birlikte Korayla ugrastik, Pazartesi gene yanlizdim, mevlüdümüz vardi camide, ben gidemedim. Iste bu kadar, malesef cok istedigim gibi degil ama saglik olsun. Safiye napiyor, biraz rahatladimi kuzum, disi gelmedimi daha. Benden onu öp ve mincikla, simdi cok tatlidir, benimki daha gülmüyor bile. Hadi kendine cok iyi bak selam Güler

Mitglied inaktiv - 18.05.2005, 11:19