Mehrsprachig aufwachsen

Forum Mehrsprachig aufwachsen

Ich suche Mamis (. Schwanger), die aus Polen kommen und in NRW wohnen

Thema: Ich suche Mamis (. Schwanger), die aus Polen kommen und in NRW wohnen

Hallo, Szukam Mam ktore mieszkajä w okolicach Velbert-Neviges(NRW). Moj synek skonczyl 14 m-cy i chcem stworzyc grupe gdzie moglby bawic sie z rowiesnikami(mnw.)i cwiczyc sie w polskim. Mam 29 l.ijestem prawie 3 lata mezatkä(z niemcem),dlatego zalezy mi aby moj synek mial kontakt z jez.polskim. pozdrawiam Goska+Moricz

Mitglied inaktiv - 30.11.2003, 21:30



Antwort auf diesen Beitrag

-Hallo Mamy tesz syn kzury skonczyl 14 miesiency,i zalezalo by nam na takiej znajomosci gdzie by sie mogly cieci cwiczyc wy jezyku polskim mieszkam od 14 lat wy niemczech mam 35 lat moja dziewczyna ma 24 lata ale niestety nie umi po polsku i dlatego mnie prosila zebym odpisal

Mitglied inaktiv - 09.12.2003, 15:43



Antwort auf diesen Beitrag

hallo! mieszkam w poblizu ciebie, w wuppertal. mam 7 tyg synka, nazywam sie monika i mam30 lat.w niemczech jestem od 22 lat, a obecnie bede przez 1 rok na urlopie wychowawczym. z kontaktu bym sie ucieszyla! pozdrawiam monika

Mitglied inaktiv - 10.12.2003, 15:45



Antwort auf diesen Beitrag

Czesc, mieszkam w Paderborn (nie wiem czy to daleko od Was, ale w NRW)i mam 23 tygodniowego synka. W Niemczech przebywam od 3 lat i chetnie zawre nowe znajomosci. Czekam na maila, papa- Kasia z Juliankiem.

Mitglied inaktiv - 11.12.2003, 20:41



Antwort auf diesen Beitrag

Szczesciara !!! Chyba najwiecej Mamis(schwanger) mieszka w NRW;sadzac po ilosci odpowiedzi. A co na to HESSEN ??? Pozdrowienia z Bad Nauheim Jola

Mitglied inaktiv - 12.12.2003, 21:02