Mehrsprachig aufwachsen

Forum Mehrsprachig aufwachsen

Funda......@Derya

Thema: Funda......@Derya

Selma Funda, hayirdir ses seda cikmiyor iyimisiniz? Gecen Gece sana MSN'de Mesaj yoladim ama oradada ses seda cikmadi.. mach mir etwas sorgen .... @Derya und bei euch alles ok, sizdende bisey duyulmuyor. Iyimisiniz? Öpüyorum sizleri Asli

Mitglied inaktiv - 08.02.2007, 08:29

Antwort auf diesen Beitrag

Merhaba, war im Forum am surfen und habe die türkischen Namen gelesen - sevindim türk bayanlarin olmasindan Ben Elif :)

Mitglied inaktiv - 08.02.2007, 16:47

huhuhu sen cocuksevgisi.com dada yeni üyesin degilmi?? dein nick ist mir heute da aufgefallen, zumindest der gleiche den Du hier hast :-)) Aygül :-)

Mitglied inaktiv - 08.02.2007, 19:10

SELAMLAR BAYANLAR, EVET BENDE DÜN AKSAM BURDA OKUDUM VE COCUK SEVGISINE ÜYE OLDUM YA ORDA YADA BURDA BULUSALIM ARKADASLAR :) ELIF

Mitglied inaktiv - 09.02.2007, 09:56

Merhabalar, benim adim ESra.Bende cocuksevgisi.com a üye oldum.ARa ara bende bakarim oraya. görüsmek üzere Esra

Mitglied inaktiv - 08.02.2007, 21:48

huhu selamlar Esra... cok güzel bir forum mutlaka bak ;-)

Mitglied inaktiv - 09.02.2007, 07:50

oh oh demek baska bir Forum'dasiniz hmm... Peki bizi neden davet etmiyorsunuz? Ein kleiner spaß am Rande... Finde es toll das ihr so viel spaß habt....

Mitglied inaktiv - 09.02.2007, 08:14

Huhu Asli, buraya ben son yazistigimizda yazmistim cocuksevgisini *gggg* ve Fundada zaten oraya üye oldu o yüzden..buyur senide bekleriz ;-))

Mitglied inaktiv - 09.02.2007, 11:04

Selam Esra, evet ben seni o forum bugün buldum ve kisa bir cevap da verdim ordaki forumdaki almanyadan olan bayanlar bulusuyor gördünmü? Elif

Mitglied inaktiv - 09.02.2007, 11:07

Merhaba Elif, evet gördüm mesajini.Vakit buldukca bakarim foruma.Cok güzel,cok memnun oldum.Insallah SIK SIK görüsürüz. öpüldün hoscakal Esra

Mitglied inaktiv - 09.02.2007, 11:55

Selam Asli, biz iyiyiz, bebeklerimizle ugrasiyoruz iste. Sen de iyisindir insallah. Görüsmek üzere Derya

Mitglied inaktiv - 09.02.2007, 20:04

Merhaba arkadaslar, bende yazilarinizi okudum. Size kendimi tanitmak istiyorum, Songül ben. Yazismak umuduyla ...

Mitglied inaktiv - 10.02.2007, 23:57

Merhabalar hepinize, benim adim Canan. Türk annelerin de bulundugu bir Forum da olmak ne kadar güzel.... Sevgiyle kalin....

Mitglied inaktiv - 15.02.2007, 13:13