Mehrsprachig aufwachsen

Forum Mehrsprachig aufwachsen

Polnische Spielgruppe in Frankfurt o. Umgebung?

Thema: Polnische Spielgruppe in Frankfurt o. Umgebung?

Hallo, wuerde gerne eine polnische Spielgruppe in Oberursel, Bad Homburg o. Frankfurt organisieren. Moj synek ma 18 miesiecy, wlasnie zaczyna mowic i poza mna niestety ma malo kontaktu z jez.polskim. Mieszkamy w Oberursel. Wiec dziewczyny mieszkajace w poblizu z dziecmi w podobnym wieku - odezwijcie sie. magdalenakohl@aol.com Pozdrawiam Magda

Mitglied inaktiv - 30.08.2005, 14:21



Antwort auf diesen Beitrag

Czesc Magda, mam ten sam problem z moim Julianem. 15 wrzesnia skonczy dwa latka i mam wrazenie, ze ma za malo kontaktu z polskim jezykiem. Mieszkam w Bad Nauheim. Oberursel jest troszke za daleko ale moze cos z tego bedzie. Ciekawa jestem ile osob sie odezwie i z jakich okolic. Jola

Mitglied inaktiv - 30.08.2005, 22:06



Antwort auf diesen Beitrag

Czesc Jola, ciesze sie, ze sie odezwalas. Mam nadzieje, ze jeszcze sie paru chetnych znajdzie. Co Ty na to zeby sie spotkac, moze tak pomiedzy, czyli np. w Bad Homburg na placu zabaw w Jubiläumspark? Proponuje srode za dwa tyg., tzn. 21.09 kolo 15. (w przyszlym tygodniu pewnie bedziesz zajeta przygotowaniami imprezy urodzinowej :-)) Co Ty na to? Moze jeszcze ktos do nas dolaczy? POzdrawiamy Magda i Max magdalenakohl@aol.com

Mitglied inaktiv - 09.09.2005, 14:13