Mehrsprachig aufwachsen

Forum Mehrsprachig aufwachsen

Polnische Mamas gesucht

Thema: Polnische Mamas gesucht

Hu hu Mädels, bin Dominika und habe ein wunderschönes 4 Monate alte Töchterchen Alicja. Ich und mein Mann kommen beide aus Polen. Sind vielleicht hier auch andere polnische Mums unterwegs? Womöglich auch noch aus Düsseldorf?.... ;) ;) ;) LG

Mitglied inaktiv - 01.10.2010, 14:12



Antwort auf diesen Beitrag

Hallo, ich heiße Iwona und mein Sohn Aleksander (fast 8 J.). Ich komme aus Polen, bin mit einem Deutschen verheiratet und lebe seit 8 Jahren in Hamburg. LG

Mitglied inaktiv - 01.10.2010, 18:31



Antwort auf diesen Beitrag

jestem mamusia 8 letniej Nicole i rocznej Jessi,mieszkamy niedaleko Stuttgart,pozdrawiam

Mitglied inaktiv - 04.10.2010, 15:15



Antwort auf diesen Beitrag

Witam dziewczyny, ciesze sie, ze odpowiedzilyscie ;) Tylko razem kawe wirtualnie trudno wypic ;)

Mitglied inaktiv - 04.10.2010, 22:36



Antwort auf diesen Beitrag

Mitglied inaktiv - 05.10.2010, 10:33



Antwort auf diesen Beitrag

Rzeczywiscie, jako karmiaca matka nie powinnam, to choc na wirtualna sobie pozwole, a co? ;)

Mitglied inaktiv - 05.10.2010, 14:43



Antwort auf diesen Beitrag

hi ,jestem tez z polski mieszkam w recklinghausen.serdecznie pozdrawiam

Mitglied inaktiv - 05.10.2010, 22:01



Antwort auf diesen Beitrag

Hej, tez pochodze z polski. Mieszkam w Rastatt.Pozdrawiam

Mitglied inaktiv - 06.10.2010, 14:56



Antwort auf diesen Beitrag

Ojejku, to uzbierala nam sie spora grupa dziewczyny, ciesze sie strasznie Zastanawiam sie, jakby tu zaczac jakas dyskusje, przelamac lody... Moze zaczne sama i opowiem krotko swoja historie. A potem Wasza kolej ;) Przyjechalam do Niemiec majac chyba (nie pamietam dokladnie) 20 lat. Bylam Au pair w niemieckiej rodzinie.Straszny rok, do dzisiaj zastanawiam sie, jak to przetrzymalam. Liczylam dni do wyjazdu do domu, ale jak to w zyciu bywa, zostalam. Najpierw z kolezankami, potem na uniwerku poznalam mojego meza Milosza. I tak juz jest, przyjechalam na chwile, zostalam na 10 lat juz i nie weroce juz raczej, choc serce czasem placze, oj placze. 4 miesiace temu przyszedl na swiat moj aniolek Alicja, teraz ona jest calym moim swiatem. No, to tak po krotce, a teraz Wy. Mozecie pisac smialo, procz nas nikt nie rozumie

Mitglied inaktiv - 06.10.2010, 15:40



Antwort auf diesen Beitrag

Oooo, wpadlam na pomysl, jak Was wykorztystam, moje Kochane. Moja Malenka bierze udzial w konkursie na Babyfoto. Musimy utrzyma c ja w pierwszej 50 do 20 tego miesiaca chyba, potem z 50 redakcja wybiera najlepsze 10. Problem w tym, ze to najbardziej unfair konkurs jaki widzialam. Mozna przyznawac punkty od 1 do 9 i wyliczaja z tego srednia. Wiec co robi konkurencja? Przyznaje innym dzieciom 1, zeby zmniejszyc im srednia... Eine Sauerei.... Rozumiecie, bo troche chyba zagmatwalam.... Lange Rede kurzer Sinn: glosujcie prosze na moja Alicje!!!!!!! Glosowac mozna na jednego dzieciaczka tylko raz dziennie, ale za to codziennie. Do roboty, Dziewczyny!!! Wysylam linka, trzeba znalesc zdjecie malej. Ala to slodki grubasek w szarym dresiku i bialej czapie. Licze na was. Dzieki i buziaki http://www.familie.de/baby/babyfoto-wettbewerb/bewertung/

Mitglied inaktiv - 06.10.2010, 15:50



Antwort auf diesen Beitrag

a, jeszcze cos... jestescie na nk?

Mitglied inaktiv - 06.10.2010, 15:56



Antwort auf diesen Beitrag

mam nadzieje, ze zadna z Was nie wezmie mi za zle tej prosby.... nigdy nie wiadomo...

Mitglied inaktiv - 06.10.2010, 17:07



Antwort auf diesen Beitrag

Czesc, jestem Magdalena, pochodze tez z Polski:-))) mam syna Julian ma 3,5 lata i mieszkamy w Regensburgu

Mitglied inaktiv - 07.10.2010, 19:26



Antwort auf diesen Beitrag

tak ja jestem na nk.

Mitglied inaktiv - 09.10.2010, 13:43



Antwort auf diesen Beitrag

Ja tez jestem z Polski ( Dolny Slask). Mieszkam od 13 lat w Bayern i mam 3 dzieci ( Michal 11 , Coco 10 i Lukas 6) ..no i Nr.4 jest w drodze..pozdrawiam Was wszystkie...ach ja tez jestem na nk.. lg

Mitglied inaktiv - 10.10.2010, 21:39



Antwort auf diesen Beitrag

Ja tez jestem na nk, jak ktos ma interes to prosze PN.

Mitglied inaktiv - 12.10.2010, 09:02



Antwort auf diesen Beitrag

i glos oddany;)na Alicje;)

Mitglied inaktiv - 12.10.2010, 22:28



Antwort auf diesen Beitrag

Hejka! Jestem mama 9-miesiecznej Emilii, mieszkamy w HH; moze i inne mamuski z HH sie tu pojawia ;-)) Pozdrowionka dla polskich mam ;-)))

Mitglied inaktiv - 27.10.2010, 22:44



Antwort auf diesen Beitrag

hej, smerfastycznie sie sklada ja rowniez jestem z düsseldorfu i wlasnie wzielam sie za poszukiwanie kolezanki z tego miasta;) Mam synka 4miesiecznego juz prawie Maxymka;) Odezwij sie, bede sie cieszyc;)i moze wypijemy kawuske live;)

Mitglied inaktiv - 12.10.2010, 21:29



Antwort auf diesen Beitrag

Hej, ja rowniez jestem z Polski, mieszkam od 2,5roku w München, mam 14miesieczna coreczke Hanie.Pozdrawiam

von jussi_k am 24.04.2011, 20:54