Mehrsprachig aufwachsen

Forum Mehrsprachig aufwachsen

deutch-polnische familie

Thema: deutch-polnische familie

Hallo Ich heisse Marzena, 32 Jahre alt.Ich habe eine Tochter 3,5 Jahre alt und einen 9 monatlichen Sohn.Ich suche polnische kontakte.Albo powiem to inaczej, polskie mamy odezwijcie sie :).

Mitglied inaktiv - 23.07.2005, 23:06



Antwort auf diesen Beitrag

Hej Marzena!! Ja mam na imie Kasia, 34 lata i mama 4,5 letniej Viktorii.A, skad jestes?My mieszkamy 80 km od Hannoveru. Jak masz ochote to odezwij sie do mnie. Serdecznie pozdrawiam Kasia

Mitglied inaktiv - 25.07.2005, 11:40



Antwort auf diesen Beitrag

Czesc Marzena, ja tez jestem z Polski,mam 30 lat nazywam sie Mariola i jestem mama 20 miesiecznego syna. Mieszkamy w poblizu Hamburga, jak masz ochote to sie odezwij. Pozdrawiam Mariola

Mitglied inaktiv - 25.07.2005, 12:28



Antwort auf diesen Beitrag

Hallo Marzena!!, ja tez jestemm z Polski. Mieszkamy w Bochum (NRW). J amam 23 lat, moj syn Leon ma 27mies. Jak dlugo mieszkacie juz w Niemczech? jestem z niemcem razem, i dlatego rozmawiamy tylko po niemiecku. Ale z rodzicami rozmawiam tez po polsku duzo.Ja k masz ochote to tez mozesz mi meil napisac. erdbear82@aol.com Pozdrawiam. MonikA

Mitglied inaktiv - 25.07.2005, 18:25



Antwort auf diesen Beitrag

Czesc Mariola,pozdrawiam z NRW . Basia

Mitglied inaktiv - 26.07.2005, 11:19



Antwort auf diesen Beitrag

Hallo Dziewczyny ogromnie sie ciesze , ze odpislyscie.Co prawda mieszkamy troche daleko od siebie , bo ja mieszkam w Duisburgu (NRW) i strasznie zaluje , ze nie mamy sie jak spotkac tak osobiscie , ale mysle ze mozemy pozostac w kontakcie , pogadac i wymienic sie tez naszymi doswiadczeniami.macie moze gadu-gadu? jesli tak to podaje moj numer.7238753. Mam nadzieje ze sie spotkamy chocby wirtualnie.:) Pozdrawiam Marzena

Mitglied inaktiv - 25.07.2005, 20:31



Antwort auf diesen Beitrag

Hallo Marzena ich heisse Barbara bin 35 und habe 3 Mädchen,suche auch polnische kontakte. Pozdrawiam Basia

Mitglied inaktiv - 26.07.2005, 08:56



Antwort auf diesen Beitrag

Witaj Basiu Dziewczyny jesli macie ochote to piszcie do mnie na magamarala@hotmail.com. pozdrawiam i czekam na wiesci od Was Marzena

Mitglied inaktiv - 26.07.2005, 09:33



Antwort auf diesen Beitrag

Witam i pozdrawiam ponownie ,a tak przy okazji mieszkalam kiedys w Moers to jet kolo Duisburga i tam tez mam tesciow do ktorych czasem jezdzimy . Basia

Mitglied inaktiv - 26.07.2005, 11:17



Antwort auf diesen Beitrag

Hallo jestem z Warszawy od 5lat mieszkam w Berlinie mam 30 lat i dwu letnia corke .Jak masz ochote to sie odezwij.Pozdrawiam Emilia

Mitglied inaktiv - 26.07.2005, 20:29